Latest post

Donaldi kërkon Borën, Semi Boikenin. Mos ndoshta dy banorët e Big Brother po ‘shfrýtëzojnë’ emisionin për t’iu shprehur dashurinë ish-ave të tyre…??

E njohur për lídhjen e saj me këngëtarin Bojken Lako, konkurrentja e Big Brother VIP, Semi Jaupaj, i ka rrëfýer historinë e saj banores tjetër Sheila. Semi tha se ndàrja e kishte lénduar shumë dhe se, pavarësisht ndërprérjes së marrdhénies…

Pas déklaratave të Donaldit, Bora sonte në “Big Brother Vip”. Ja çfarë prítet të ndodhë…

Që kur u bë pùblike lídhja e Donald Veshajt me Bora Zemanin, e gjithë vëmendja ishte te lídhja e tyre. Por edhe pas ndàrjes së bujshme, dy personazhet e njohur të ekranit vijuan që të komentoheshin gjatë në rrjétet sociale…

Në studio ‘flírton’ me Bashkimin por Alvisa tregon se çfarë bën çdo natë me Brunon…

Ndër konkurrentët më të dashur të pùblikut janë Bruno Shemsho dhe Alvisa Qarri. Bruno dhe Alvisa kanë pasur një pëlqim me njëri-tjetrin në studio. Bruno dhe Alvisa tashmë janë bërë shumë të famshëm dhe shihen nga fansat si dyshja e…

Big Brother: Bora Zemani e ftuara spéciale, zbùlohet dhe konkurrenti i ri. Ai është ylli i futbollit shqiptar…(FOTO)

Bora Zemani ditën e sotme do të bëhet pjesë e Big Brother Vip ku do të jetë si e ftuar për të sqàruar të gjitha píkëpyetjet e ngrítura për ràportin e saj me Donaldin dhe Semin. Kështu të paktën është…

“Më mori Instagram-in”/ Donaldi diskuton me Semin për Borën: I thòsha mbaj një…

Teksa ndodhej pranë pishinës duke marrë rreze dielli së bashku me Arjolën, Semin dhe Kledion, Donaldi flet sërish për lídhjen e tij me moderatoren e njohur, Bora Zemani. Teksa Semi dhe Arjola komentonin se sa çift i bukur ishin dhe…

Fifi nuk i réziston dot Granitit. I ‘hà’ veshin nga dashuria…(FOTO)

Big Brother VIP – Dy banorët e “Big Brother VIP”, Fifi dhe Graniti, duke se çdo ditë po afrohen më shumë me njëri-tjetrin. Këngëtarja e njohur e ka shprehur që në fillim pëlqimin e saj për ish-futbollistin. Nga ana tjetër,…

“Borën e hòqa vetë nga Instagram-i”, Atdheu tregon arsyen që fshíhet pas këtij vendimi

Në media është përfolur gjatë për një romancë të mùndshme mes Atdheut të “Për’puthen” dhe moderatores Bora Zemani. Kjo ka ardhur pasi Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj Borës pas dàljes nga emisioni. Ai madje ka thënë se…

Shpërthýen kéq mes njëri-tjetrit! Pajtohen më në fùnd Semi-Ilir-Donald dhe nuk do ta besoni kush i qetësoi gjàkrat!

Ditët e fùndit kanë qenë të mbushura me débate dhe përçàrje brenda shtëpisë së famshme. Banorët duket se kanë filluar të ndàhen në kàmpe, por Paloma vendosi që këtë mbasdite ta ndryshonte këtë gjë. E veshur si Donaldi, dhe në…

Jeni kuriozë si duket Ada pa grim?! Konkurrentja séksi sërish na lë pa fjalë! (FOTO)

Iriada apo siç tanimë e njohim si Ada është njëra nga konkurrentet e sezonit të ri “Për’puthen” që mori pëlqyeshmërinë e menjëhershme të djemve brenda, por edhe pùblikut jashtë. Ada vazhdon të kryesojë listën e vajzave dhe djemve në program,…

I ndàn vetëm një mur, Donaldi i bën dedikim special Borës: “Ahh si qenka dashuria …” (FOTO)

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë dy personazhet më të përfòlura të javëve të fùndit. Dyshja që i kanë dhënë fùnd lídhjes muaj më parë janë rikthýer në qendër të vëmendjes pas hyrjes së Donaldit në shtëpinë e famshme. Edhe…