Showbiz

97-vjeçarja në Shkodër bën thirrje prekëse teksa voton (VIDEO)

Prenë Nikolli nga qyteti i Shkodrës, është sot 97-vjeç, por kjo nuk e ka pénguar t’u drejtohet kutive të votimit për të zgjedhur të preferuarin e saj. Në një deklaratë për gazetarët ajo shprehet se ata që kanë të drejtën…

Nga ndarja me Tean tek ofertat e spektakleve të huaja, Bearti i tha të gjitha (VIDEO)

Bearti dhe Tea kanë qenë dyshja më e përfolur nga “Për’puthen”. Sidomos ndàrja e tyre e papritur i habiti të gjithë, sepse lídhja e dashurisë ishte në hapat e parë. Gjithçka mes tyre përfundoi shumë shpejt dhe sot dyshja ndjekin…

Klipi i ri i nxorri zbuluar, Atdheu ngacmon Melisën për lidhjen me Andin

Melisa Lleshi po vjen me një projekt të ri muzikor, të cilin ka ditë që po e paralajmëron në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka shuar kuriozitetin e ndjékësve dhe ka publikuar një sekuencë të shkurtër nga klipi i këngës…

“Shkëmbyem unazat”/ Arsimi rrëfen arsyen e ndarjes nga Ana: Ajo duhet të…

Lidhja e Arsimit dhe Anës mori fund brenda shumë pak javësh. Nuk kaloi shumë kohë nga momenti që ata të dy bënë publike lidhjen e tyre derisa vendosën të ndanin përfundimisht rrugët. Lajmi i ndarjes së tyre u konfirmua edhe…

Nuk ka më dilema, Andi dhe Melisa kapen ‘mat’ në skena të nxehta me njëri-tjetrin (FOTO)

Dy ish-konkurrentët e “Për’pPuthen”, Andi e Melisa, kanë qenë prej kohësh në qendër të vëmendjes. Ata herë pas here janë komentuar për një lídhje të mundshme, por që nuk e kanë pranuar asnjëherë. Por kësaj radhe çfarë do thonë? “Vipat…

Arsimit nuk i del inati me Anën, e thumbon sërish në rrjetet sociale (FOTOT)

Lídhja e Arsimit dhe Anës mori fund brenda shumë pak javësh. Nuk kaloi shumë kohë nga momenti që ata të dy bënë publike lídhjen e tyre derisa vendosën të ndànin përfundimisht rrugët. Lajmi i ndàrjes së tyre u konfirmua edhe…

I publikuan videon “nùdo”/ Reàgon konkurrentja 64-vjeçare e “Për’Puthen +40”: Nuk e kuptova…

Luljeta është një nga konkurrentet që tërhòqi vëmendjen që në momentin e parë të prezantimit në “Për’Puthen +40”. E ftuar në “Shqipëria Live”, Luljeta tregon një rast të pakëndshëm që i ndodhi në një udhëtim. “Po shkoja në një eskursion…

Kënga e re e Melisës i dedikohet Andit? Ai e konfirmoi me lezet!

Ish-konkurrentja e programit “Për’puthen”, Melisa Lleshi debutoi ditë më parë në muzikë, duke realizuar kështu ëndërrën që e kishte prej 7 vitesh. Projekti i parë në muzikë i Melisës u titullua “U kry”, projekt ky që u realizua nga Diez…

Melisa njofton projektin e ri muzikor me një dedikim dhe fansat thonë njëzëri: Andi!

Ish-konkurrentja e programit “Për’puthen”, Melisa Lleshi debutoi ditë më parë në muzikë, duke realizuar kështu ëndërrën që e kishte prej 7 vitesh. Projekti i parë në muzikë i Melisës u titullua “U kry”, projekt ky që u realizua nga Diez…

Eri i ‘Për’Puthen’ në lídhje me konkurrenten e ‘Love Story’? (FOTO)

Teksa “Love Story” trànsmetohej në të njëjtën kohë me “Për’Puthen” shpesh pamë konkurrentët e dy spektakleve të takoheshin me njëri-tjetrin jashtë kamerave. Disa prej tyre, që u kapën në befasi nga fansat, shfaqeshin edhe shumë të afërt, por asnjëherë nuk…