Showbiz

Edhe pse të izòluar, banorët e Big Brother lexojnë komentet e publikut!

“Po të mos ishte për Fifin, Graniti do ishte i pari që do largohej”, ishte njëri prej komenteve. Po ashtu, një tjetër komentues shprehej se “Fifi ta kënaq shpirtin”, është e sinqertë dhe ka një zemër të mirë. Në një…

Olsa Muhameti thotë fjalën e saj për skàndalin Alvisa-Hysen: Jam e lumtur që…(VIDEO)

Olsa Muhameti është aùtorja e famshme e programit Për’Puthen. Ajo ka pranuar në program Alvisën dhe ish-të dashurin e saj Hysenin, të cilët sot janë përfshírë në drama e skàndale tràdhtísh, romance, ínçízímesh dhe pérndjékje. Alvisa e akùzoi Hysenin për…

Çfarë ndodhi? Largohet papritur një banor nga ‘Big Brother VIP’ (FOTO)

Igli Zarka sot ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP. Largimi i aktorit të njohur nga shtëpia, për banorët u bë i ditur përmes një zarfi të zi që arriti në shtëpi ku dhe u mësuan arsyet e largimit. Kjo…

Bushin e merr malli për Alvisën. Edhe pse kemi 6 muaj që i kemi ndërprérë kontaktet…

Hysen Ramaj, ish-konkurrenti i Për’puthen u prezantua dhe si ish-i dashuri i Alvisës. I ftuar te Shqipëria Live ai hòdhi pòshtë gjithë alùdimet se ata kanë diçka bashkë. “Kemi 6 muaj që i kemi ndërprérë kontaktet“,- tregoi ai. Gjithashtu Hyseni…

Nuk kanë fùnd dràmat jetësore të Arjolës. Ja çfarë rrëfén aktorja…

Arjola Demiri ka treguar brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, historinë e ndàrjes nga bashkëshorti i saj dhe kujdestarinë e fëmijës. Aktorja ka treguar banorëve të tjerë se si është përplàsur me gjykatësin dhe i ka kërkuar se fëmijët do…

Paloma flet hapur: Bëhem píshman vetëm për…

Në një intervistë të dhënë për ‘Fan Club’, Paloma tregoi se pas daljes nga Big Brother VIP, babai i saj ka qenë krítiku më i madh, duke i vënë në dukje edhe shoqërinë dhe bisedat që ajo ka pasur me…

Ups! Shqipja ia thotë troç Hysenin: Do që të bëjmë një…?(VIDEO)

Dy ish konkurrentët e ‘Përputhen’, nga dy sezone të ndryshme, Shqipja dhe Hyseni, ishin të ftuar sot në emisionin ‘E Diell’. Një ‘shkëndijë’ mesa duket lindi mes këtyre të dyve… ose të paktën kështu u duk! E ngacmuar edhe nga…

Stresi hyn në Big brother VIP? Ja çfarë po ndodh…(FOTO)

“Big Brother Vip” duket se është kthyer në një temë diskutimi për shikuesit si dhe për personazhet e njohur të ekranit, duke qenë se brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri ka figura “Vip” të showbiz-it shqiptar. Për këtë temë…

Banorët i vënë epitete vetes: “Donaldi heroi, Arjola Bísha, Semi…”

Teksa Arjola dhe Sheila ishin duke bërë provën e radhës, Arditi që ishte jàshtë pyet aktoren e njohur se çfarë epiteti i ka vënë vetes. “Arjola Bisha”, shprehet ajo, e më pas Arditi pyet Monikën që përgjigjet e “mençura”. Më…

Ehhh ‘dashuria’… Pas Erik Fullanit, Jasmina tregon të vërtetën e ràportit més tyre! (FOTO)

Teksa në sytë e publikut u duk se historia mes Andit dhe Jasminës u rindéz sërish me ballafàqimin e tyre para disa ditësh në “Për’puthen 3”, në skenë doli një person tjetër. Disa detaje bënë të alùdohej se mes ish-konkurrentes…