Showbiz

Habit ish-konkurrentja e “Për’puthen! Së shpejti nënë e një fëmije pa baba!

Ish-konkurrentja e programit të më të ndjékur të vitit “PërPuthen”, Ina Kollçaku, pjesë e sezonit të parë të emisionit ka shprehur hapur gjithmonë se pret me padurim të bëhet nënë. Por në fakt ka théksuar faktin e të qenurit nënë,…

E fejuar para se të futej në ‘Për’Puthen’? Ndjékësja i plàs bòmbën ish-konkurrentes!

Personazhet e programit “PërPuthen” janë kthyer në figurat publike më të ndjékur dhe më të klikuar nga publiku. Ato janë pjesë e botës së thashéthémeve dhe shpesh herë të krijuara nga vetë ato, për të qenë sa më gjatë në…

Bora dégjénéron Donaldin, ja thotë publikisht: Nuk po kërkoj për…

Ndarja më e përfolur kohëve të fundit ishte pa dyshím ajo e moderatores shqiptare, Bora Zemani me Donald Veshaj. Moderatorja Bora Zemani dhe aktori i humorit Donald Veshaj janë ndarë përfundimisht, duke fshirë njëri-tjetrin jo vetëm nga jeta reale, por…

I fitoi zemrën me ëmbëlsinë e tij, ky është partneri i ri i Tea Trifonit (VIDEO)

1 javë më parë, Tea Trifoni foli publikisht për lídhjen e saj të re dhe djalin që i ka fituar zemrën. E ftuar në rubrikën “N’Fermë” në emisionin “E diell”, Tea rrëfeu se partnerin e ka njohur rastësisht me Fation…

Lajm i tríshtë! Ndërron jetë konkurrentja e PërPuthen Kosovës (FOTO)

Një lajm tragjík raportohet nga Kosova fqínje. Gresa Restelica, 18-vjeçe, ka ndërruar jetë si pàsojë e një aksídenti të réndë që ndodhi në rrugën Prishtinë-Ferizaj. Ngjàrja ka ndodhur sot në orën 04:30 të mëngjesit. Bashkë me të ishte dhe një…

Paradite kamarier pasdite Don Zhuan në ‘PërPuthen’ (FOTO)

Personazhet e “Për’Puthen +40” janë momentalisht në fokusin kryesor të mediave, ndjékësve të zjàrrtë të programit, portaleve të ndryshme të cilët interesohen për çdo gjë të jetës së tyre personale. Njëri nga ata, shumë i komentuar nga publiku për lidhjet…

Prej dy vitesh i martuar dhe shumë shpejt do të bëhet baba, ish-konkurrenti i “Për’puthen” plàs “bòmbën”!

I ftuar në “N’Kosovë Show”, Lulzimi, ish-konkurrenti i PërPuthen’ i martuar më një shqiptare lindur e rritur në Norvegji. Moderatori i programit e pyet disa herë nëse Lulzimi ishte treguar i sinqertë apo jo dhe ky i fundit pohonte që…

U kàpën në MAT në jug, Tea zbùlon të vërtetën e lídhjes me Fationin!

I kapën MAT në jug, Tea Trifoni zbùlon të vërtetën e lidhjes me Fation Kuqarin! Një pjesë e konkurrentëve të sezonit të dytë edhe pas përfundimit të “PërPuthen” kanë mbajtur miqësitë. E disa prej tyre janë bërë koleg e miq…

“Ka qejf më shumë brunet”, Sara pranon ndàrjen me Atdheun: Nëse do e gjeja në tràdhti…

E ftuar në ‘Top Arena’, Sara Malaj habit me deklaratë e saja në lidhje me temën e daljes çift nga programi me Atdheun. Sara, përballë Antonelës, në këndin e Antonelës, e cila më shumë po duket si një takim 4-minutësh…

Aristela zemërthýer apo e lumtur? Debàti për djemtë: Dukeshin, por…

Përse Aristela Leka doli e vetme nga programi ‘Përputhen’? Në intervistën për ‘Abc e Pasdites’ me moderatorin Ermal Peçi, ajo nënvizoi se ata nuk ishin burra. Me kë e ka? “Dola vetëm, nuk ishin burra. Kështu dukeshin nga larg, por…