Lajme

“LOVE STORY” nis të hënën me shumë sùrpriza. Zbùlohet emri i mashkullit që do jetë në ‘frònin’ e dashurisë (FOTO)

Ditën e hënë nis trànsmetimin spektakli i dashurisë, “LOVE STORY”. Është zbùluar dhe më në fùnd dhe emri i mashkullit që do jetë pròtagonisti i reality show-t. Ai është ekspérti i parfumeve Kristi Aliaj, djali i Robert Aliaj. E bukur…

‘’Kéqtrajtíme, shàrje e tràdhëti’’, Alvisa publikon bisedat me Hysenin. Zbùlohen pse nuk e dénoncoi më parë…(FOTO)

Ngjàrja e së shtunës në ‘’Përputhen príme’’ po vàzhdon të koméntohet akoma dhe ka ngjàllur krítika të ashpéra kùndrejt emísionit. Ishte ish-konkurrenti Hysen Rama, i cili ka një histori në të kaluarën me konkurrenten Alvisa Qarri, I cili përmés një…

Banorët e BBV shkruajnë kàrtolina për njëri-tjetrin. Spíkat kàrtolina për Fifin (FOTO)

Banorët e Big Brother Vip janë përbàllur me një lojë të re dhe i kanë shkruajtur njëri-tjetrit kàrtolina, të cilat më pas i kanë lexuar me zë të làrtë. Fifi dhe Graniti kanë qenë ata që kanë lexur fíllimisht kàrtolinat…

Bye bye Ada! Alvisës i ndòdh e PAPRÍTURA pas skàndalit me Hysenin! (FOTO)

Alvisa Qarri dhe Hysen Rama janë dy nga pérsonazhet më të përfòlur të ditëve të fùndit. Dyshja që dikur kishin një lídhje bashkë, pùntatën e fùndit të príme hòdhën akùza kùndrejt njëri-tjetrit. Gjersa Hyseni e akùzoi për tràdhëti duke preténduar…

Tha se i ka shkruar dy këngë pa lekë, Ardit Çuni réagon dhe demàskon Fifin…

Sot Arditi ka qenë i ftuar te emisioni i Top Albania Radio-s ‘Pàrdon my French’, ku foli për ekspériencën e tij në Big Brother VIP. Kujtojmë, se ditën e djeshme Arditi hyri përsëri në shtëpinë e “Big Brother Vip”, për…

‘’Ishalla dhùnohesh vërtetë’’, Alvisa publikon mésazhin me fjalë të rénda. Tùrp ti vijë, dhímbja ime më e madhe…(FOTO)

Alvisa Qarri padýshim është personazhi më i përfòlur i kësaj jave. Konkurrentja e Për’puthen u akùzua nga ish i dashuri i saj, Hyseni, për tràdhëti, pasi prétendonte se ishin rilídhur gjatë programit. Ai publikoi disa përgjíme duke vértetuar kështu akùzat…

“Girl kísses” në Për’Puthen. Mikela dhe Ana dhurojnë pùthje të ‘zjàrrta’… (FOTO)

Një pùthje në bùzë në prapaskénë mes Anës dhe Mikelës ka sjellë situatë të çùditshme në Për’Puthen këtë të mërkurë. Vajzat janë pùthur pas lojës në grùp mes djemve dhe vajzave. Kur janë pyetur në studio, Ana ka thënë se…

Qytetarja dénoncon Big Brother-in, Ja si réagon pòlicia (VIDEO)

Një video po qàrkullon në rrjét në lídhje me Big Brother Albania VIP. Një qytetare ka telefonuar pòlicinë dhe është ankùar për muzikën e lartë në shtëpinë më të famshme të shqipërisë. Si duket qytetarja banon afër shtëpisë së Big…

Hyseni dhe Alvisa nuk janë fàjtorë, janë víktima. U përdòrën për…

Hyseni dhe Alvisa kane qene kryefjala e diteve te fùndit. Disa mbròjne Hysenin duke thene “mire ja beri” e disa te tjere mbròjne Alvisen duke thene “cfare maníaku”. E keshtu shòqeria eshte ndàre ne dy pjése: ne nje ane ata…

Dy konkurrentet e Big Brother VIP i ‘jàpin fùnd’ shoqërisë’, SHKÅK bëhet Fifi…(FOTO)

Fifi dhe Semi i dhanë fùnd hàtërmbétjeve me njëra-tjetrën gjatë emísionit të djeshëm të Big Brother Vip, por duket se pakénaqësi të tjera po dalin në skénë. Është Einxheli ajo e cila i ka mbétur hàtri me Fifin, për arsyen…