admin

Shqipja plàs bòmbën e radhës: Andi dhe Melisa janë bashkë, ja faktet! (FOTO)

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” duket se nuk e ka aspàk në plan të ndalet, përkùndrazi vijon me ato që gjerësisht njihen si “bòmbat e Shqipe Hysenajt”. Pak çaste më parë, në një video live në Instagram, Shqipja deklaroi se Andi dhe…

Fationi paralajmëroi Melisën se do i plàste bòmbën por çfarë e bëri atë të tërhíqej?

Para se të dilte nga “Për’Puthen”, Fation Kuqari akùzoi Melisën se kishte krijuar lídhje të fshéhtë e madje kishte kryer màrrëdhénie me një person brenda programit. Ai nuk preferoi të jepte më tépër detaje, por ménjëherë nisën alùdimet se personi…

Tjetër skàndal në ‘PërPuthen’, këtë herë protagoniste është Ledjana (FOTO)

Skandali Andi-Tea-Beart ka qenë një nga çështjet më të diskutuara gjatë kësaj jave në mediat rozë dhe jo vetëm. Ishin vetë Tea dhe Bearti, që vendosën të publikonin fotot e tyre si çift dhe kështu nisi e gjithë historia me…

Skàndali ‘PërPuthen’/ Olsa Muhameti i kundérpërgjigjet Teas: Ti nuk mund të…

Tea Trifoni ka publíkuar së fundmi një video, në të cilën ngre akùza të fòrta për autòren e programit “Për’Puthen”, Olsa Muhameti. Tea shprehet se Olsa ka qenë që nga fillimi në dijeni për gjithçka dhe se e ka ditur…

Tea nuk duron më dhe kércénon Olsa Muhametin: Boll më sùlmove, kam prova…

Mbrëmjen e djeshme Teas ju hòq videoja në të cilën ajo shpjegonte të vërtetën e lídhjes së rréme me Andin dhe asaj të vërtetë me Beartin. Pas videos asaj ju mbýll dhe Instagrami dhe këtë gjë e tregoi vetë Tea…

Teas i ndodh e paprítura në rrjetet sociale pas skandalit në ‘PërPuthen’ (FOTO)

Pas skàndalit të bùjshëm në “Për’Puthen”, shumë fansa që kishin ndjékur çiftin më të fàmshëm të programit, Tea-Andi, nisën të bràktísnin faqet e tyre në rrjete sociale. Në vétëm pak ditë Tea hùmbi rreth 40 mijë ndjékës në rrjete sociale,…

Produksioni i PërPuthen e elímínoi por ja çfarë thotë Ana për skàndalin Tea-Andi-Beart

Një nga çéshtjet më të diskutuara ditët e fundit është skàndali Andi-Tea-Berati. Teksa publiku mendonte se Tea dhe Andi u larguan nga emisioni “Për’puthen” bashkë, në fakt e vërteta ishte shumë ndryshe. Rezultoi se Tea ishte e lídhur me ish-konkùrrùntin…

“Mi prene te gjitha” Publikohet biseda e Arjan Konomit me ish konkurentin Erjon Geca

Menjëherë pasi dolën fotot e Teas dhe Beartit si çift i vërtetë, të gjithë nisën të anàlizonín detajet që mùnd të kishin treguar se mes tyre kishte lindur diçka që në takimin e parë. Këtë gjë ka bërë së fundmi…

Stresi shpërthén kéq pas skàndalit Tea-Beart-Andi: Çfarë është kjo ‘PërPuthen’

Fotot e Teas dhe Beartit po bëjnë xhíron e rrjetit prej dy ditësh tashmë. Mashtrími që ju bë miliona teleshikuesve me një histori të stístur dashurie mes Andit dhe Teas nuk u prít fare mirë. Ndaj reàgimet në rrjet nga…

Ish-konkùrrénti plàs bòmbën e radhës: Produksioni i mbajti me shantàzh Tean dhe Andin

Emisioni “Për’puthen” premton skàndale të reja, të paktën nisur nga një postim i pak minutave më parë të ish-konkùrréntit, Erjon Geca. Geca deklaron se produksioni ka qenë në dijeni të lídhjes mes Teas dhe Beartit dhe se përmes kontratës dhe…