admin

Konkurrentët përbàllen me sfídën më të vështírë. Shpàllin banorin më fàllco…(FOTO)

Vëllai i Madh i ka vënë në një vështírësi të madhe banorët e shtëpisë. Pròva e tyre ishte të gjenin pérsonazhin që mund ti përkasë koménti që shfàqej në mònitor. Kòmenti më i vështírë ishte: “Shumë fàllco, nuk ma mbùsh…

Donaldi akùzon réndë Monikën: Ti je pjesë e një grùpi, ke ngécur… (FOTO)

Spektakli i mbrëmjes së djeshme nxíti shumë nga banorët për të sqàruar gjëra që mbase ishin lënë pézull për një kohë të gjatë. Pas Ilirit dhe Fifit, dyshja tjetër që u sqàrua ishte edhe Monika me Donaldin. Donaldi këmbëngùli se…

Shfrénohet fàntazia séksuale e djemve të “Për’Puthen”. Ja me cilën vajzë do…

“Për’Puthen” vazhdon të jetë emísioni me aùdiencën më të lartë në mediat shqiptare. Një rubrikë shumë intéresante e “Për’Puthen” janë dhe prapaskénat. Në këtë rubrikë pasqyrohen sitùatat e konkurrentëve në bàckstage. Një situatë shumë intéresante ishte dhe loja e ‘shishes’…

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” ka dy fjalë për dràmën Hysen-Alvisa: Jo vetëm femra dhùnohet sot (FOTO)

Alvisa dhe Hysen janë për momentin në qéndër të gjithë médiave ròzë dhe réagimet nuk kanë mùnguar nga njerëzit e thjeshtë me koméntet e tyre, por sidomos kanë marrë vëmendjen dhe réagimet e ish-konkurrentëve rreth sítuatës. Jasmina e shtròi këtë…

U kàp MÅT me Adën dhe më pas u përjàshtuan, Edi plàs BÓMBËN: ‘Të gjithë konkurrentët …’

Eduard Kuçi është padýshim konkurrenti më i përfòlur i këtij sezoni të ‘’Për’puthen’’. Djaloshi nga qyteti i Gjakovës por që jeton në Zvicër u përjàshtua nga progràmi pasi u kàpen me Adën duke drekuar jàshtë, gjë e ndàluar për konkurrentët….

Ish-konkurrenti ‘vjéll vrér’ ndàj Mikelës, e fýen dhe e akùzon réndë…(VIDEO)

Ish konkurrentit te Perputhen, Jurgen Bodurit duket se ende nuk i ka dale inàti me Mikelen dhe shpesh ben pòstime ne InstaStory duke i dale kùnder me ato cka thote ne program. Keshtu ndodhi persa i perket edhe situates se…

Ana ‘rrëféhet’ në Për’Puthen. Bukuroshja habit me déklaratat e saj ‘pikànte’…

Ana është një nga vajzat e reja që i është bashkuar “Për’puthen” dhe sot iu përgjigj disa pyetjeve që publiku ka për të. E pyetur se kur ka qenë pùthja e parë, Ana përgjígjet: “Ka qenë shumë e çùditshme, ishte…

Samiu shpérthen ndaj Antonias: Nuk mund ta dùroj, kam parë… (FOTO)

Samiu akùzoi sot Antonian për sjéllje të shtírura dhe madje shkoi më tej, kur i tha “je njeri i kéq”. Sipas tij, Antonia i sheh djemtë në “Për’puthen” si numra dhe nuk ka asnjë intéres të vërtetë për ta. “Kam…

Pasi nuk i erdhi në ditëlindje, Jasmina oféndon réndë Andin: “Nëse do ishte normale do vishte fustan por…” (FOTO)

Andi dhe Jasmina janë ndër ‘çiftet’ më të komentuara të Për’puthen 2, sezon i cili megjithëse ka mbàruar, ende përflíten pròtagonistët kryesor të tij. Ne 11 tetor te ketij viti, Andi Artani kishte ditelindjen ku rréfeu te Shqipëria Live se…

La paprítur shtëpinë e Big Brother Vip, réagon për herë të parë Igli Zarka (FOTO)

Aktori Igli Zarka la shtëpinë e Big Brother paprítur ditën e djeshme për shkàk të pròblemeve shéndetësore. Pas kësaj banorët janë shfaqur të shqétësuar, madje disa kanë filluar të qàjnë. Igli u làrgua për shkàk të problémeve me shéndetin, konkrétisht…