Categories
News

Festa e Birrës erdhi! A e dini cili është restoranti më i famshëm në Korçë?

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe me njerëz të mrekullueshëm.

E kemi fjalën për Festën e Birrës në restorantin më spektakolar të Korçës, “O2 Boutique”.

Nesër aty do të performojë çifti Venera dhe Lind Islami, duke filluar nga ora 20:00.

Do të jetë një mbrëmje festive me ushqim cilësor dhe atmosferë tipike prej korçarësh, të cilët gjithmonë dinë të organizojnë evente të bukura e plot shije.

Të enjten do të performojnë Lorenc Hasrama dhe Stiv Boka, fansat e të cilëve gjithmonë e kanë shprehur publikisht mbështetjen dhe admirimin për ta.

Orari nuk ndryshon, festa fillon në 20:00.

Më 19 gusht, mbyllja bëhet me një natë tipike greke, aty ku performon si i ftuar special Pano Psaltis.

Nëse dëshironi të rezervoni, mjafton një telefonatë në numrin e paraqitur në foto. Adresa: Bulvardi “Fan Noli”, Korçë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.