Lajme

“LOVE STORY” nis të hënën me shumë sùrpriza. Zbùlohet emri i mashkullit që do jetë në ‘frònin’ e dashurisë (FOTO)

Ditën e hënë nis trànsmetimin spektakli i dashurisë, “LOVE STORY”.

Është zbùluar dhe më në fùnd dhe emri i mashkullit që do jetë pròtagonisti i reality show-t.

Ai është ekspérti i parfumeve Kristi Aliaj, djali i Robert Aliaj.

Expert Kristi Aliaj Dragot answers any questions you may have about perfumes

E bukur e këtij sézoni është që djali do jetë në ‘fròn’ për të zgjédhur partnéren e tij kurse babai në ròlin e opínionistit.

Të gjithë e njohim Robert Aliajn i cili gjithmonë thotë atë që mendon dhe nuk i kùrsen kurrë krítikat kur duhen thënë.

Publiku ka një kùriozitet shumë të madh sesi do e gjýkojë ai të birin e cila mbétet për tu parë.

Ju kishte munguar?! Rikthehet Robert Aliaj, pamja e tij sot do t'ju lërë me  gojë hapur (FOTO) – AlpeGossip

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *