Lajme

‘’Kéqtrajtíme, shàrje e tràdhëti’’, Alvisa publikon bisedat me Hysenin. Zbùlohen pse nuk e dénoncoi më parë…(FOTO)

Ngjàrja e së shtunës në ‘’Përputhen príme’’ po vàzhdon të koméntohet akoma dhe ka ngjàllur krítika të ashpéra kùndrejt emísionit.

Ishte ish-konkurrenti Hysen Rama, i cili ka një histori në të kaluarën me konkurrenten Alvisa Qarri, I cili përmés një lídhje líve hòdhi akùza të rénda duke prétenduar se Alvisa e ka tradhétuar pasi ata ishin rilídhur gjatë prògramit.

Kjo u mòhua nga Alvisa, e cila zbùloi se Hyseni e ka përndjékur vazhdimisht, e ka pérgjuar si dhe ka ushtrùar dhùnë psíkologjike dhe fízike ndaj saj.

Mënyra se si u tràjtua ngjàrja dhe si kishte vàzhdimisht njerëz brénda studios që akùzonin konkurrenten nxíti débate të shumta.

Së fùndmi ajo ka pòstuar disa ímazhe nga bísedat e mëpàrshme me ish-pàrtnerin, Hysenin.

Në fotot e pòstuara Alvisa i shkruan atij se ai e ka tràdhtuar atë, shàrë, màshtruar dhe i ka bértitur asaj tërë kohën.

Në fotot e pòstuara nga ish-konkurrentja mund të shihet se Alvisa ka dashur ta dénoncojë Hysenin tash e disa muaj për kéqtrajtím, por që ngùrroi për hír të prindërve të saj.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *