Lajme

Bye bye Ada! Alvisës i ndòdh e PAPRÍTURA pas skàndalit me Hysenin! (FOTO)

Alvisa Qarri dhe Hysen Rama janë dy nga pérsonazhet më të përfòlur të ditëve të fùndit.

Dyshja që dikur kishin një lídhje bashkë, pùntatën e fùndit të príme hòdhën akùza kùndrejt njëri-tjetrit.

Gjersa Hyseni e akùzoi për tràdhëti duke preténduar se ishin rilídhur, në anën tjetër Alvisa mòhoi një gjë të tillë duke akùzuar Hysenin se ka përdodur dhùnë ndaj saj, madje i tregoi edhe Borës një foto që për pùblikun nuk u zbùlua.

Në puntatën e kësaj të hëne në prògram u trànsmetua një videomésazh nga Alvisa, ku i falenderonte të gjithë për mbështétjen.

Tashmë konkurrentja u véndos në qéndër të vëméndjes dhe si duket një pjesë e madhe e pùblikut ka qenë me të dhe këtë e ka treguar edhe Instagrami.

Ju me síguri nuk do iu besohet por pas mbrëmjes së “Prime” deri më tani Alvisa është rrítur “fríkshëm” në ndjékës në këtë rrjét social.

Alvisa tashmë gëzon mbi 328K fòllowers + 67 míjë ndjékës nga mbrëmja kur ndòdhi gjíthçka!

Epo vlen të themi se “zbríti nga fròni” Adën e cila ishte para ngjàrjes më e ndjékura e këtij sézoni të ri, tani ka mbí 303 míjë ndjékës dhe me síguri do kishte akoma më shumë, por ekspérienca e saj në prògram përfùndoi para mbýlljes së sézonit.

 

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *