Lajme

“Girl kísses” në Për’Puthen. Mikela dhe Ana dhurojnë pùthje të ‘zjàrrta’… (FOTO)

Një pùthje në bùzë në prapaskénë mes Anës dhe Mikelës ka sjellë situatë të çùditshme në Për’Puthen këtë të mërkurë.

Vajzat janë pùthur pas lojës në grùp mes djemve dhe vajzave.

Kur janë pyetur në studio, Ana ka thënë se më shumë ka shànce që të dílte me Mikelën në takim se sa me një pjesë të djemve në pànel.

Ana vajza më e re në Për'Puthen, çudit në takimin e saj të parë – Përputhen, 5 Nëntor 2021 - Top Channel

“Unë e dàshuroj fígurën e femrës dhe Mikela është një vajzë që i përmbùsh të gjitha, si nga kàrakteri, si nga pamja.

Më shumë shànse ka që të dàl me Mikelën se sa shùmicën nga çunat.

Mua më pëlqejnë meshkujt”, tha Ana.

Mikela vajza e re e 'Për'Puthen' habit më deklaratën: Kam qenin, por dua dhe një të dashur! (FOTO) - Top Channel

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *