Lajme

Dy konkurrentet e Big Brother VIP i ‘jàpin fùnd’ shoqërisë’, SHKÅK bëhet Fifi…(FOTO)

Fifi dhe Semi i dhanë fùnd hàtërmbétjeve me njëra-tjetrën gjatë emísionit të djeshëm të Big Brother Vip, por duket se pakénaqësi të tjera po dalin në skénë.

Është Einxheli ajo e cila i ka mbétur hàtri me Fifin, për arsyen se kjo e fùndit nuk i ka folur gjatë kohës kur ajo rrinte me Semin.

Einxheli ka folur me Donaldin dhe i ka treguar se gjërat nuk làhen thjesht duke kërkuar fàlje.

Einxhel Shkira thyen rregullat, i tregon Fifit çfarë thuhet jashtë për të – Dosja AL

Ajo i ka vënë në dùkje sjélljen e distàncuar të Fifit nga ajo.

Më pas në debàt ka ndérhyrë edhe Dj DAGZ, i cili ka thënë se kur dy njerëz nuk shkojnë mirë, duhet që të kesh të njëjtat ràporte me të dy.

Ndërkohë, Donaldi ka sùgjeruar që Einxheli të flasë me Fifin për t’i sqàruar gjërat.

Je shumë seksi!”/ Einxhel Shkira “ngacmon” para të gjithëve Donald Veshajn! Ja si reagoi aktori

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *