Lajme

Tha se i ka shkruar dy këngë pa lekë, Ardit Çuni réagon dhe demàskon Fifin…

Sot Arditi ka qenë i ftuar te emisioni i Top Albania Radio-s ‘Pàrdon my French’, ku foli për ekspériencën e tij në Big Brother VIP.

Kujtojmë, se ditën e djeshme Arditi hyri përsëri në shtëpinë e “Big Brother Vip”, për tu sqàruar me Fifin.

Para se të takoheshin Fifi pa një klip ku Arditi e quante véprimin e saj pafýtyrësi dhe ajo më pas bëri një déklaratë ,e cila shumë shpéjt bëri xhíron e rrjétit.

Ç'po ndodh? Ardit Çuni i kërkon llogari, Fifi qan e ulet në gjunjë: Më  fal... – Dosja AL

Unë nuk e kam mik të ngùshtë Arditin, e kam mik. Kam punuar me të, ia kam bërë dy këngë, tek njëra nuk i mòra asnjë lekë, te tjera vetëm gjýsmën e çmímit, sepse unë nuk shítem për pàk…

Po Ardit, e kam dashur Granitin më shumë se ty brénda.

Lídhur me këtë që tregoi Fifi në spektakël, Ardit Çuni tregoi të vërtétën e tij.

Ardit Çuni bën publike lidhjen, kush është vajza VIP që i ka marrë zemrën  këngëtarit

Unë nuk e kisha dëgjuar pjesën e këngës sepse do kisha nxjérrë lekë do e pyesja sa i détyrohem.

Nuk më duket aspàk profésionale, ndoshta e ka thënë në nérva e sípër për pjesën e këngës.

Po, është zhgénjim sepse disa marrëdhénie janë dískrete.

Pafytyrësi, do pendohet”- Ardit Çunit nuk i ikën inati me Fifin, tregon  marrëdhënien me Beniada Nishanin: Më mungon, do njihemi jashtë! Ja kush  fiton

Është si të them unë sa e ka Fifi tékstin. Janë disa marrëdhénie profésionale dískrete…

Bëhet fjalë për këngën “Qàj” që i jam shumë mirënjòhëse asaj për tékstin.

Këngën do e shkruante dikush tjetër, por ajo më tha “të lùtem ma shkruaj dhe sdo të màrr lekë”, nuk ishte kérkesë e imja, ishte ajo që e kérkoi sepse i pëlqeu shumë. Këngën e dytë ia kam pàguar sa e ka, jo gjýsmë çmími.

Takimi me Arditin, Fifi kërkon që të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP  - Vip-Magazine.al

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *