Lajme

‘’Ishalla dhùnohesh vërtetë’’, Alvisa publikon mésazhin me fjalë të rénda. Tùrp ti vijë, dhímbja ime më e madhe…(FOTO)

Alvisa Qarri padýshim është personazhi më i përfòlur i kësaj jave.

Konkurrentja e Për’puthen u akùzua nga ish i dashuri i saj, Hyseni, për tràdhëti, pasi prétendonte se ishin rilídhur gjatë programit.

Ai publikoi disa përgjíme duke vértetuar kështu akùzat e Alvisës se ishte përndjékur gjatë tërë kohës.

Në fùnd të prògramit Alvisa zbùloi se kishte përjétuar edhe dhùnë fízike nga Hyseni dhe kjo déklaratë dhe fotografi që pa vetëm Bora, ndrýshoi kòmplet situatën.

Një pjesë e madhe e atyre që në fíllim dhe gjatë prògramit iu sùlën Alvisës me akùza për màshtrim, i dolën në mbròjtje pas këtij zbùlimi.

E padýshim bùja më e madhe bëhet në rrjéte sociale aty ku ndjékësit dhe publiku janë ndàrë në dýsh, njëra pjesë duke i besuar Hysenit e tjetra Alvisës.

Ende nuk janë parë skena dhune, por shoqata për mbrojtjen e grave nis letër  të hapur për rastin Alvisa-Hysen

Një nga mésazhet konkurrentja ka véndosur ta publikojë dhe jo vetëm mésazhin por edhe fotografinë e vajzës që i shkruajti fjalë të rénda.

‘’Ishalla dhùnohesh vërtetë në jetën tënde që të mësoh qa është dhùnimi’’, kishte shkruar ndjékësja més tjerash.

Këtë mesazh Alvisa e ka publikuar bashkë me foton e saj duke shkruar:

Dhímbja ime më e madhe janë këto kòmente të tilla. Shikoni qa thotë kjo zonjë pa ju drídhur qerpiku. Tùrp t’i víjë.

Alvisa ka paralàjmëruar se në prime-n e ditës së shtunë do të shfàqet për të thënë vérsionin e saj.

VIDEO/ Alvisa lë studion gjatë Për'puthen Prime! Ish i dashuri i saj bëhet  pjesë e programit – Gazetari.al – Portal Informativ, Politike, Lajme,  Aktualitet, Kronike, Analize, Dossier, Sport

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *