Lajme

Hyseni dhe Alvisa nuk janë fàjtorë, janë víktima. U përdòrën për…

Hyseni dhe Alvisa kane qene kryefjala e diteve te fùndit. Disa mbròjne Hysenin duke thene “mire ja beri” e disa te tjere mbròjne Alvisen duke thene “cfare maníaku”.

E keshtu shòqeria eshte ndàre ne dy pjése: ne nje ane ata qe quajne Alvisen matérialiste apo epítete te tjera e pjesa tjeter krýqezon Hysenin per dhùnen ndaj saj(gjíthmone nese kjo eshte e vertete se s’kemi pare gje akoma).

Por ne fàkt Alvisa dhe Hyseni nuk jane fàjtorë, ata jane dy viktíma te kesaj shòqerie e te pròduksionit.

Alvisa dhe Hyseni po shtiren, ata janë bashkë në jetën reale”, aktori i njohur zbulon skenarin e “Për'puthen” - SHQIP.com

Alvisa dhe Hyseni nuk mbàjten dòt marredhénien e dashurise per shume fàktore e véndosen te ndàheshin.

Teksa ishin te ndàre pròduksioni véndosi ti bashkonte sérish, per disa míliona klíkime me teper Hyseni dhe Alvisa dùheshin ne ate prògram. Pa màrre parasysh fàktin se cfare do u shkàktonte kjo gje persònalisht.

Te déhur nga fàma ata nuk e kuptuan se po pérdoreshin, màdje ne ményren me te shémtuar te te gjitha kòhrave.

E demaskuam', Olsa Muhameti reagon për herë të parë për historinë Hysen- Alvisa - Gazeta Express

Ata ràne pré e pròduksionit qe i ngríti, i zhýti, ngrí njeher njerin njehere tjetrin deri sa i zhýti perfùndimisht.

Ju sùlen Alvises sikur te kishte krýer vépren me te kéqe te njérezimit, sepse thjesht kishte léne apo kishte mbàjtur me shpresa dike qe nuk e dinte qe e donte e Hysenin e nxòrren si djalin qe jép dhe jeten per dashurine.

Por sapo pùbliku u vérsul per lòjen qe po behej ndérruan pllàke.

Arjan Konomi 'péndohet' dhe kërkon falje publike në lídhje me skàndalin Alvisa-Hysen! (VIDEO) | Juda.al

Alvisa doli víktima e dhùnuar dhe Hyseni doli shàntazhues dhe dhùnues, se keshtu ju léverdiste tani.

Ketu kuptojme se cfare hàsim cdo dite ne perdítshmerine tòne.

Njerez qe vétem per te arritur pak fàme jane te gàtshem te shkàterrojne edhe vete jeten e tyre pergjíthmone.

Friend bluffs Alvisa and Hyseni: They are pretending, they are connected outside the cameras

 

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *