Pasi nuk i erdhi në ditëlindje, Jasmina oféndon réndë Andin: “Nëse do ishte normale do vishte fustan por…” (FOTO)

Andi dhe Jasmina janë ndër ‘çiftet’ më të komentuara të Për’puthen 2, sezon i cili megjithëse ka mbàruar, ende përflíten pròtagonistët kryesor të tij.

Ne 11 tetor te ketij viti, Andi Artani kishte ditelindjen ku rréfeu te Shqipëria Live se Jasmina e surprizoi në Kosovë.

“Pasi tha gjithë ato gjëra në përbàllje, pas dy ditësh erdhi në Kosovë për ditëlindjen time dhe më surprizoi.

The famous couple of 'Përputhen' is finally separated / Jasmina accuses Andi  of having a relationship with the famous Albanian singer and ends the  romance with him - Gossip

Pavàrësisht çfarë ndòdhi i thashë e vlerësoj dhe faleminderit shumë, pastaj ajo filloi me ato të vetat,- tha ai ndër të tjera.

Jasmina, e cila kishte ditëlindjen para disa ditësh sot zhvilloi një bashkëbisedim me ndjékësit e saj dhe sigurisht nuk mund të mùngonin pyetjet për Andin.

“Pse nuk erdhi Andi në ditëlindjen tënde?”, e pyet një ndjékës/e.

Jasmina pérgjigjet pa u menduar dy here, duke ofénduar rénde Andin.

Sepse jo të gjithë që líndin me gjíninë mashkullore janë burra në fùnd të ditës.

Gjithsesi është vërtetuar miliona herë kush ishte burrë midis ne të dyve e kush mbànte pantallonat thjesht sepse kështu fùnksionon njerëzimi.

Ama më besoni nëse do ishte normale të vishte fustan, ajo do ishte zgjedhja e tij e parë.

Nje ndjékese i drejton nje tjeter pyetje, duke iu shprehur se a mendonte se Andi do ishte pjese e ditelíndjes se saj duke ditur se kjo e fùndit ishte prézente ne ditelindjen e Andit.

“A mendoje se do vinte te ditëlindja jote?” Jasmina shprehet se minímumi qe ai duhet te bente ishte nje mésazh, por as kete nuk e beri.

“Nuk ishte i mikëprítur zemër, por duke qenë se bëra tërë atë përpjékje për të, një mesazh do e kishte nxjérrë të làrë”, shkroi ajo ndër të tjera.

Pra Andi jo vetëm nuk i ka shkuar, por sipas Jasminës as nuk e ka uruar.

Ti fitove” Me fotot intime, Andi dhe Jasmina i japin fund mosmarrëveshjeve  – iconstyle.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *