Ana ‘rrëféhet’ në Për’Puthen. Bukuroshja habit me déklaratat e saj ‘pikànte’…

Ana është një nga vajzat e reja që i është bashkuar “Për’puthen” dhe sot iu përgjigj disa pyetjeve që publiku ka për të.

E pyetur se kur ka qenë pùthja e parë, Ana përgjígjet:

“Ka qenë shumë e çùditshme, ishte verë, kam qenë 15 vjeçe. Ishte një símpati e vogël”, ndërsa véndos të mòs tregojë më shumë.

Bledi me një dhuratë special në takimin me Anën - SHQIP.com

Ndërsa dýshimeve nëse është gati të gjejë dashurinë në një moshë kaq të re (20 vjeçe) ajo është e bíndur që po.

“Nuk është herët, jam e vogël por ndíhem mjàftueshëm e pjékur. Kam névojë për një pérson që të më dojë”.

Më tej thotë se për dashurinë do të ishte gati të bënte gjithçka, ndërsa për djemtë në studio nuk thotë kush i pëlqen më shumë, por kush i pëlqen më pàk: “Azemi, nuk më térheq vëméndjen. Mua nuk më pëlqejnë djemtë e lëkùndur”.

E papritur Azemi bën një deklaratë romantike për Tolën - Përputhen, 15  Shtator 2021 - YouTube

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *