Lajme Showbiz

E njohim si Bora Zemani por a e dini emrin e vërtetë të moderatores?

Bora Zemani është nga prezantueset më të dashura për pùblikun shqiptar.

Brunja bukuroshe pëlqehet nga të gjitha moshat falë prezantimit të prògrameve që janë shumë të ndjékura.
Por a e dini se Bora nuk është emri i vërtetë i saj?

E keni imagjinuar ndonjëherë si ka qenë Bora Zemani e vogël?! Ajo ndau fotot e rralla të 20 viteve më parë - Global Woman Magazine

Prezantuesja quhet Borana dhe emrin ia vendosi nëna e saj, e cila kishte parë operën shqiptare “Borana” në Teatrin e Operas dhe Baletit.

Bora ditëve të fùndit ka qenë shumë e përfòlur edhe pas deklàratave të ish-të dashurit të saj, aktorit Donald Veshaj, i cili kur u pyet për një mùndësi ribashkimi nuk dha përgjigje duke lënë dýshime se diçka e tillë mund të ndodh në të ardhmen.

Bora Zemani është prezantuesja e fòrmatit të dashurisë “Për’Puthen” dhe është alùduar dhe për një ‘flírt’ me bukuroshin kosovar, Atdhe Xheravinën.

Bora Zemani në lidhje me Atdheun? Moderatorja zbulon çdo gjë

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *