Lajme Showbiz

Krijohen grùpet e para në “Big Brother”? Ja ngjàrja që ‘krísi’ marrëdhéniet mes konkurrentëve

Paloma është shprehur ditë e sotme e zhgénjyer nga Donaldi. Mbrëmjen e djeshme, gjatë spektaklit të “Big Brother VIP Albania”, Arbana bëri me dije dy konkurrentët e preferuar që publiku pati mundësinë të shpétonte nga nomínimet.

Banorët që e pérfituan këtë mùndësi nga ‘’Vëllai i Madh’’ ishin Graniti dhe Paloma.

Mirëpo, kjo e fùndit tha sot se pa disa réagime që nuk i príste kur u përménd emri i saj.

Has Albanians woken up for years / Paloma of "Fiks Fare" part of "Big  Brother VIP"? - Gossip

Paloma u shpreh se nuk e príste aspak që të ishte e preferuara e publikut por nga ana tjetër tha edhe se kjo gjë e ndihmoi për të kuptuar se cili nga banorët nuk u tregua entùziast për qëndrímin e saj. Dhe sipas saj Donaldi nuk e príti mirë fàktin që ajo ishte e preferuara e publikut.

“Pash fytyrat e disa pérsonave dhe jam zhgénjyer shumë. Donaldi u pré sapo dëgjoi emrin tim dhe nuk e prísja aspàk nga ai’,- tha Paloma.

Po ashtu, u shpreh se edhe një person tjetër réagoi njësoj si Donaldi por nuk e zbùloi emrin.

Donald Veshaj në Big Brother Vip, kërkesa e çuditshme për vëllain e madh:  Dua një femër që… - Top Channel

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *