Lajme Showbiz

Banorja e “Big Brother” bën deklàratën e madhe: Kam komplékse, nuk…

Mbrëmjen e djeshme në “Big Brother VIP” pati momente emòcionuese, por edhe diskùtime të fòrta.

Fifi me Granitin u ftuan në dhomën e rrëfímit për të dískutuar dhe qàrtësuar çfarë po ndòdh mes tyre.

Graniti: E kam cék që këtu jemi si familje qeshim, gëzojmë, po kur ka momente që ndihemi kéq vetëm Fifi më është gjéndur pranë, më ka fol, madje edhe më ka ushqý.

I kemi mendimet e njëjta, kemi gjuhë të përbashkët, mbase dhe po lind díçka.

Jam zhgënjyer, kam qarë në dhomë”/ Granit Cana flet për jetën private dhe sqaron çfarë po ndodh mes tij dhe Fifit në “Big Brother VIP”

Fifi gjithashtu pohoi se me Granitin ndihet mirë dhe se mund të líndë diçka.

Ndërkohë, ditën e sotme Fifi ka dískutuar me disa nga banorët e shtëpisë për rapòrtin me Granitin dhe mënyrën si mund ta shohin anëtarët e familjes së saj këtë dyshe.

“Në rregull, por edhe unë e kam një babë e një nënë që mùnden me ardh e me më nxjérrë jàshtë. Ata e kanë pròblem këtë pjesë.

Fifi debaton me banorët për komentet e tyre - Big Brother Albania Vip - YouTube

S’do ta kenë pròblem nëse unë do të pëlqej dikënd. Unë skéna nuk do të bëj, kjo është e padískutùeshme.

Për këtë refùzoj që të bëj jakùzzi, me u la në dýsh me të, refùzoj që të fùtem edhe në pishina. Jo për ato, e kam kompléks timin.

Janë shumë gjëra, nuk është se unë u çova një ditë të bukur dhe nënën e babën e kam líberal unë”, është shprehur Fifi në bisedë me Ilirin dhe Palomën.

I can't stand it anymore', Fifi makes Ilir Shaqiri cry

 

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *