Lajme Showbiz

“Big Brother VIP” sa vjen dhe bëhet më interesant. Cili konkurrent mendoni se do làrgohet nga shtëpia më e famshme në Shqiptari??

“Big Brother VIP” është padyshim ndër fòrmatet më të ndjékura në shqiptari.

Reality show sa vjen dhe bëhet më interesant sepse tani konkurrentët kanë filluar të zbùlojnë pak nga pak vetëvehten duke treguar véset dhe virtytet e tyre.

Kanë nisur kështu dhe zénkat, inàtet, xhélozitë, irònitë, thashéthemet dhe flírtet midis tyre.

Big Brother VIP Albania konkurentet - Big Brother VIP Albania

E veçantë e këtij viti është se konkurrentët nuk janë të panjohur por janë të famshmën dhe shumë të suksesshëm në fushat e tyre respektive.

Disa konkurrentë kanë spíkatur që në fillim më ‘bémat’ e tyre si Donaldi, Semi, Fifi por dhe të tjerët nuk ngélen pas.

Formati i BBV Albania është që konkurrenti më pak i preferuar i javës duhet të làrgohet nga emisioni prandaj të gjithë duhet të bëjnë një lojë sa më interesante në mënyrë që publiku ti dojë dhe ti mbështesë me vota.

Çfarë i bashkon Donald Veshaj me Semi Jaupaj? Parashikohen tensione midis  dy konkurrentëve të Big Brother VIP

Ktë javë në televotim për tu làrguar janë Arditi, Sabiani, Sheila, Beniada dhe Elhaid Cufi.

Të nominuarit duhet ti mbùshin mendjen publikut dhe fansave që ato duhet të qëndrojnë dhe të vazhdojnë konkurrimin.

Të premten mbrëma njëri nga 5 të nominuarit do e lërë shtëpinë më të famshme në shqiptari.

Rrezikojnë eleminimin/ Kush janë banorët e nominuar për javën e ardhshme -  Top Channel

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *