Lajme Showbiz

Donaldi e dha sínjalin, Elgiti publíkon këngën e tyre! Mos ishte e gjitha me plàn për të marrë më shumë klíkime?

Pjesë e spektaklit më të madh në vend, atë të “Big Brother VIP” është dhe aktori i humorit shumë i dashur për publíkun, njëri prej binjakëve, Donald Veshaj.

Ai është një bukurosh i cili i tràzoi të gjitha ujërat me romancën e tij me moderatoren shumë të njohur, e cila drejton programin e dashurisë “Për’puthen”, Bora Zemani.

Tashmë që është brénda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ai duket shumë i afërt me miken e ngùshtë të Borës, Semi Jaupaj, për të cilën líndën shumë dyshime se mes tyre mund të jetë duke líndur një romancë, por këtë gjë ata e kanë mòhuar.

Semi dhe Bora Zemani janë shoqe të ngushta, por si do sillet Donaldi me të  në Big Brother? - POLITIKOFF

Gjithsesi, mbrëmjen e djeshme, në përfùndim të spektaklit live, Donaldi është shprehur se producenti Elgit Doda po priste një sinjal prej tij për të pùblikuar një projekt që kishin punuar prej kohësh.

Para disa orësh, Doda ka lançùar këngën me titùll “TL-Toxíc Love” ku pjesë e videoklipit ishte dhe aktori.

Një projekt i tillë do na sjell një Donald ndryshe, por pse ai zgjodhi pikërisht periudhën që ishte brenda “Big Brother” për të pùblikuar këtë projekt?

Elgit Doda

Mos vallë e gjithë kjo ishte pjesë e marketingut dhe për të fituar më shumë klíkime pasi publiku u bë kurioz se çfarë do të ndodhte me sínjalin e dhënë nga Veshaj mbrëmë?

Sido që të jetë, Donaldi mbetet një prej të preferuarëve të tyre i cili me talentin e tij ka arritur shumë suksése dhe pse ka kaluar një periudhë të véshtirë.

Donald Veshaj qan “hallet” duke mbajtur barkun me dorë | Gazeta Telegraf

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *