Lajme

Bora ndjen akoma për Donaldin? Ja detaji që po çmend fansat (FOTO)

Që kur Donald Veshaj u bë pjesë e formati Big Brother VIP, ka qenë kryetema e mediave rozë në lídhje me marrëdhënien e tij të dikurshme me moderatoren Bora Zemani si dhe mundësinë për rikthím.

Ai u komentua gjatë nga ndjékësit dhe fansat e këtij programi në lídhje me raportin e ngùshtë që krijoi me Semin, miken më të ngùshtë të Borës.

Pak ditë më parë, në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, i pyetur nga Paloma nëse kishte një mundësi ribashkimi për të dhe Borën, ky i fundit refùzon të përgjigjet duke pretenduar se intervista mbaroi.

They said he is the boyfriend of Bora Zeman, Donald Veshaj talks about the relationship

Por shumë nga fansat e tyre e kanë marrë këtë héshtje si një pohim, apo ndoshta si një dëshirë tijën për tu rikthyer sëbashku me moderatoren e PërPuthen, Bora Zemani.

Kjo e fundit nuk ka bërë asnjë reàgim që nga prezantimi i Donaldit në këtë format Big Brother VIP, por Bora është kapur nga fansat duke ndjékur Donaldin dhe deklarat e tij për të.

Në një faqe në rrjetin Instagram, e cila poston shpesh ngjàrjet e fundit të Big Brother VIP, ka postuar në InstaStory se Bora Zemani ka shikuar edhe videon kur Donaldi flet për të.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *