Lajme Showbiz

“Këtë pilípicën këtu …” Plas ‘SHÈRRI’ mes 2 konkurrenteve të “Big Brother”: “Të njoh mirë, vdés për …”

Spektakli i një mbrëmje më parë nxíti edhe shumë débate mes banorëve dhe së fùndmi ka patur një përplàsje mjàft të fòrtë mes Beniada dhe Sheila.

Beniada do plànifikonte rutínën e mëngjesit të ardhëm derisa në bisedë e sípër i drejtohet Kledit me këto fjalë:

Do zgjohesh nëse, do bësh stërvitje me Granitin. Pastaj do më zgjosh mua dhe këtë pilípicën këtu afër (Sheilën).

Nuk i kursyen aspak ofendimet, plas debati mes Sheilës dhe Beniadës: Ti vdes për vëmendje (VIDEO) – Albeu.com

Ky epítet i vendosur nga Beniada nuk i pélqeu aspàk Sheilës e cila reàgoi menjëherë duke i thënë modeles: Të njoh shumë mirë, je e bukur por nuk ke vetbesim. Kërkon vëméndje.

Situàta ka agràvuar mes sy vajzave teksa nuk janë kursýer me irònitë ndaj njëra-tjetrës.

Beniada në fùnd të debàtit kërkoi fàlje por kjo duket se nuk e qétësoi mjàftueshëm Sheilën.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *