Lajme

Arbri dhe Balina dështim total si opisionista në Big Brother, produksioni rikthen Arjan Konomin?

“Big Brother” është absolutisht ndër fòrmatet më të ndjékura në shqiptari i cili po thýen rekorde ne shikueshmeri.

Interesant fòrmatin e bëjnë konkurrentët e famshëm të cilët shpesh kríjojnë sítuata flírtesh, ínatesh, xhélozirash, débatesh, thashéthemesh duke dhuruar spéktakël tek publiku mbarëshqiptar.

Moderatorja Arbana Osmani, si gjithmonë mahnitëse ka të ftuar çdo puntatë 2 anàlistë, Balina Bodinakun dhe Arbër Hajdarin.

Motrat e Balinës, i zbulojnë të palarat e fëmijërisë në videomesazhin  surprizë – Kids' Time

Në fòrmate të tilla jemi mësuar zakonisht që në karrigen e anàlistëve të shohim njerëz më aktiv si Arjan Konomi apo Olti Curri, të cilët dijnë mjaft mirë të ‘ngàcmojnë’ konkurrentët.

Anàlistët aktual kanë qenë shumë të vàkët duke bërë që publiku të zhgénjehet nga ato.

Po alùdohet shumë nëpër rrjéte sociale për zëvéndësimin e anàlistëve të “Big Brother” dhe kjo gjë pritet të ndòdhi shumë shpejt.

Opinionist te “Big Brother” me xhaketë 1.000 dollarë, Arbër Hajdari reagon  për akuzat: Edhe unë kam jetën time! - TiranaNews

Fansat në koméntet e tyre të shumta kërkojnë rikthímin e Arjan Konomit si anàlist i “Big Brother”.

Siç duket me shumë mùndsi Arjanin do e shohim opínionist tek dy nga programet më të sukseshëm dhe më të ndjékur në shqiptari.May be an image of 1 person

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *