Lajme Showbiz

U përfol për lídhje të re, Tea habít me deklaratën për shoqëruesin e saj “Është gày”

Tea Trifoni vazhdon të përfolet vazhdimisht në median rozë.

Pas ndarjes nga Bearti ajo u përfol për lídhje të re me një djalë, i cili e shoqëroi edhe në Dubai.

E pikërisht këto raportime të medias online kanë qenë në fokus të rréfimit të Teas ditën e sotme në programin “Goca dhe gra”.

Ajo ka treguar se shoqëruesi i saj është hòmòséksual prandaj në historitë e sajuara të portaleve nuk ka asgjë të vërtetë.

“Jam gjykuar shumë për këtë gjë. Tea i ndërron të dashurit shumë shpesh. Unë jam shoqëruar shumë kohë me një mik timin. Ai është gày.

Unë kam dalë me të në një bar, më kanë bërë foto mua dhe atij që nuk është fare publik dhe s’ka dashur të dali. E nxjerrin portalet dhe thonë Tea me të dashurin místeríoz.

Shkoj me të në Dubai dhe thonë Tea me sheikun e Dubait. Është i njëjti person.

Madje unë nxjérr shokun dhe shoqen të dy bashkë, ata presin shoqen dhe nxjerrin djalin” – deklaron Tea.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *