Lajme Showbiz

Ups! Mendonin se kamerat ishin fikur, konkurrenti i njohur puth Mikelën në gjoks

Argjendi dhe Mikela ishin tepër të afërt gjatë takimit të tyre, por diçka më shumë ndodhi kur mendonin se u fikën kamerat.

Në një moment, Argjendit i erdhi një mesazh nga Ritvana dhe i tha Mikelës se kush i kishte shkruajtur.

Menjëherë pas mesazhit, u hodh në krahët e Mikelës duke i dhënë dhe një puthje në gjoks.

Mikela e kalon me të qeshur këtë situatë duke i thënë:

“Në një moment kaq romantik më kujton Ritën?”

Ndërsa në studio, Ritvana shpjegoi se i shkruajti Argjendit për fotografitë që kishin bërë pasi donte t’i postonte në rrjete sociale.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *