Lajme Showbiz

“Kam bashkëjetuar me familjen e të dashurit” Jasmina Kadriu tregon momentet “mbytëse”: Humba 15 kilogramë …

Në një bisedë virtuale me ndjekësit, ish-konkurrentja e njohur Jasmina Kadriu ka rrëfyer më shumë detaje rreth jetës së saj private, ku ka vendosur të ndajë me ta një nga eksperiencat e saj më të vështira.

Jasmina zbuloi se ka bashkëjetuar me familjen e ish të dashurit dhe ka qenë nj ëeksperiencë stresuese ku dhe nga kjo ka humbur 15 kilogramë.

“E kam provuar bashkëjetesën me familjen e të dashurit, ndoshta ka qenë e pafatë për mua!

Por di të them që mësova se çfarë s’do t’i bëj kurrë nuses së djalit tim. Se këta njerëz harrojnë në fund të ditës që kanë vetë fëmijë dhe janë qënie njerëzore si të gjithë.

Ka qenë eksperienca më stresuese që kam pasur ndonjëherë saqë humba dhe 15 kile!

Krijo mundësi jeto vetëm me burrin se këshillë tjetër s’të jap dot”, u shpreh Kadriu.Immediately stirred the waters, meet the young girl who joined 'Match'  (VIDEO) - Gossip

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *