Lajme Showbiz

“Emri im nuk është orgàn gjenítal që …” Bearti e oféndoi kéq, Tea REÅGON duke e quajtur “GÅY”!

Në emisionin e saj të fundit ku Tea mori një buqetë me trëndafila nga i dashuri i ri, ajo foli për marrëdhënien me Beartin ku zbùloi se gjithçka zgjati rreth 5 muaj dhe raporti që kishte me të mund të quhet një lídhje.

Por u duk se nga ana tjetër ish-konkurrenti nuk e priti aspak mirë këtë gjë, që Tea e ka përmendur pas kaq shumë kohësh dhe bëri një postim në Instagram që ka habitur të gjithë.

“My name isn’t a díck, so keep it outta your mouth.”, shkroi Bearti duke kaluar kështu në ofendime.

Por pas këtij oféndimi, ishte e pritshme të reagon te edhe Tea dhe afterparty.al ka siguruar postimin e ish-konkurrentes i cili tashmë është fshírë, por ju mund ta shihni më poshtë.

“Ndonjëherë një mashkull léndon të gjitha vajzat që bëhen pjesë e jetës së tij, pasi shpirti i tij binjak është një mashkull”, thuhet në postimin drejtuar Beartit.

Epo tani të presim si do reàgojë Bearti pasi Tea po e quan “gày”.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *