Lajme Showbiz

‘Jam i dashuruar dhe..’ Atdhe Xheravira flet publikisht për raportin që ka me Bora Zemanin

Prej kohësh në rrjet është përfolur se Bora dhe Atdheu kanë nisur një romancë, por këto aludime i ka hedhur poshtë vetë ish-konkurrenti i Përputhen.

Atdheu tha sot se mes tij dhe Borës nuk ka asgjë. Ai shtoi se ka shumë respekt për Borën dhe nëse do kishte qenë konkurrente do dilte me të.

“Është shumë simpatike, s’mund të gënjejmë. Kam respekt për Borën, është gocë shumë e mirë, por e shoh vetëm si shoqe.

Zbulohet, Bora Zemani është e dashura sekrete e Atdheut? - Lajthia Lajme Kosovare

Nëse do kishte qenë konkurrente në “PërPuthen” atëherë është ndryshe muhabeti.

Do kisha dalë me të, pse jo? Do kisha téntuar t’i fitoja zemrën. Nuk ka asgjë mes nesh, nuk besoj se mund të këtë. Po të ishte konkurrente do dilja se ashtu është formati”, u shpreh Atdheu.

Ish-konkurrenti zbuloi se është i lumtur dhe i dashuruar, por nuk e tregoi emrin e vajzës që i ka marrë zemrën.

Historia e ish-konkurentit të 'Përputhen' me moderatoren. Atdheu "flirton" me Bora Zemanin, miqtë i zbulojnë sekretin - Gazeta Shqiptare Online

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *