Lajme Showbiz

Ndarja u bëri hajër, Andi dhe Melisa shfaqen me video intíme! Një dashni si kjo…

Andi dhe Melisa janë çifti i vetëm që ka mbetur nga ‘’Për’puthen’’ edhe pse dyshja janë lídhur pas daljes nga programi dhe jo sa ishin brenda.

Ditë më parë ata u përballën me një krízë në lídhjen e tyre duke u ndarë dhe kjo u kuptua përmes postimeve të tyre, héqjen e fotografive bashkë dhe fshírjen e njëri-tjetrit nga rrjetet sociale.

Por për fat të mirë ndarja zgjati pak dhe çifti u shfaqën sërish bashkë.

E ndarja duket se u ka bërë hajër pasi pas saj po shfaqen çdo ditë e më të lumtur.

Së fundmi dyshja u shfaqen përmes një video ku shihen të përqafuar teksa shkémbejnë puthje të zjàrrta.

Në sfondin e videos dëgjohet kënga e Remzije Osmani dhe Era Rusi ku thuhet : ‘

’Një dashni si kjo e jona asnjë nuk e ka, një dashni si kjo e jona asnjë nuk e pa’’

Ndryshe Melisa sapo ka paralajmëruar projektin e saj më të ri muzikor me titull ‘’Atij’’ dhe po përflitet se është dedíkím për Andin.

 

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *