Lajme Showbiz

A jeni gati? Fatjon Kuqari dhe Gena kanë gati këngën e tyre (VIDEO)

Ish-konkurrentet e sezoneve të kaluar të programit “PërPuthen” nuk kanë të ndalur me ndodhitë e një pas njëshme vetëm për të mos u harruar nga publiku dhe për të mos hùmbur famën e fituar në një kohë kaq të shkurtër.

Bëhet fjalë për Fation Kuqarin, i cili është ndër ish-konkurrentet më të ndjékur dhe komentuar të “PërPuthen” dhe në të njëjtën kohë vijon të jetë shumë aktiv në rrjete sociale.

Në një postim të bërë orët e fundit, Fationi shihet pranë këngëtarit Gena, me të cilin duket se po kalojnë kohë të mirë sëbashku,

Nisur nga kjo miqësi e krijuar dyshja në fjalë ndajnë një lajm të madh me fansat e tyre duke rréfyer se kanë punuar sëbashku mbí një projekt muzikor dhe tashmë présin të lancojnë këngën e tyre.

Këngë e cila pritet të lançohet vetëm pas dy javësh. Nuk dihet ende nëse dyshja në fjalë ishin aq serioz apo pak nën eféktin e alkòòlit pasi Fationi është shprehur gjithmonë kundër atyre që këndojnë thjesht për pasíon.

Pritet që një gjë e tillë të verifikohet në dy javët e ardhshme, surpríza jo vetëm të Fationit por edhe të këngëtarit Gena shprehet Kuqari gjatë videos.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *