Month: August 2021

Qytetarët nuk mund të shkojnë në dasma dhe klube nate pa u vàksínuàr!

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit në Kosovë ka njoftuar se të gjithë qytetarët e Kosovës që duan të shkojnë në dasma, qendra tregtare dhe klube nate duhet të jenë me patjetër të vàksínuar kundër Covid-19. “Çdo qytetar i Kosovës në…

Djali i Bora Zemanit, na qenka një biznesmeni i vogël (VIDEO)

Moderatorja Bora Zemani, e programit me te klikuar e ndjékur te vitit “Për’Puthen”, ndodhet ne Turqi bashke me djalin e saj dhe po bën pushime buze bregdetit, nën rrézet e diellit. Bora është shume aktive ne rrjete sociale, ajo shpesh…

“Do marr nuse serbe”, nënës shqiptare i bie pika nga rrengjet e të birit në Tik-Tok

Luljeta dhe Nino Gashi janë dyshja nënë e bir, që po bëjnë xhiron e Tik-Tok. Djali i bën “rréngje” nga më të ndryshmet të ëmës dhe reàgimet e kësaj të fundit janë epíke. Në një lídhje me “Skype” nga Gjermania,…

Ledjana harron Mevlanin, më në fund gjen dashurinë jashtë televizionit (FOTO)

Ledjana Prenga është ish-konkurrentë e programit më të përfolur të vitit ‘PërPuthen’. Ajo është ndër personazhet më të dashura për publikun dhe ndër më të komentuarat gjatë programit dhe pas daljes nga programi. Kujtojmë se Ledjana doli çift nga ‘PërPuthen’,…

Mevlani dhe Lindita e ‘PërPuthen +40’ kapen në momente private! (FOTO)

Lindita Bimi, ish-konkurrente e programit “PërPuthen+40” , e cila u bë një figurë publike falë pjesëmarrjes në këtë emision, publikoi në YouTube projektin e saj të parë “Coco”. Ajo premton projekte të tjera të ngjashme me “Coco”-n  por si gjithmonë…

Antonela qenka fejuar? Filluan urimet në Instagram, por…! (VIDEO)

Antonela Berisha, bukuroshja nga Veriu i Shqipërisë, ish-konkurrentë e programit më të ndjekur e klikuar të vitit “PërPuthen”, u bë një figurë publike dhe me famë të madhe në vetëm pak kohë. Këtë famë ajo e mori falë pjesëmarrjes në…

U tha se ishte në një lídhje me ish-konkurrentin e PërPuthen, Ana Kauri reàgon por pendohet shpejt!

Vetëm pak ditë më parë bëri bujë lajmi i lídhjes së Anës me ish-konkurrentin e programit PërPuthen Eltonin. Në fakt, pavàrësisht se lajmi qarkùllonte nëpër portale dhe ishte tërësisht FÅLLCO, Kauri sërish preferoi të reàgojë me një shkrim në rrjetin…

Bora Zemani sapo zgjodhi emrin e vajzës së saj: Nëse do kem një vajzë…(FOTO)

Moderatorja e programit më të përfolur të vitit “PërPuthen”,  Bora Zemani është nënë e një djali dhe hyn ne grupin e nënave beqare më séksi në Shqipëri. Kujtojmë se Bora u bekua me një djalë në kohën kur ishte në…

Kur fama ‘përqafon’ dikë që i bíe shumë ‘e madhe’! Çfarë gàfe që bën…Antonela!

Antonela Berisha, ish-konkurrentja e programit më të ndjékur të vitit “PërPuthen”, është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos me Instagram. Ajo përditëson ndjékësit e saj me foto dhe video të detajuara, ndërkohë që ka filluar edhe ta përdorë si…

Në emision iu vàrdis Sindit por Loco na paska dalur gjatë emisionit me një tjetër ish-konkurrente

Elvisi, ish-konkurrenti i reality shout më të shikuar në shqiptari, “Për’Puthen” ka bërë një deklaratë eksluzive. “Loco” ka qenë i ftuar në emisionin “Natë Vere” në T7, i cili moderohet nga Andi Artani, bukuroshi kosovar, ish-konkurrent i “Për’Puthen”. Elvisi foli…