Lajme Showbiz

Habit ish-konkurrentja e “Për’puthen! Së shpejti nënë e një fëmije pa baba!

Ish-konkurrentja e programit të më të ndjékur të vitit “PërPuthen”, Ina Kollçaku, pjesë e sezonit të parë të emisionit ka shprehur hapur gjithmonë se pret me padurim të bëhet nënë.

Por në fakt ka théksuar faktin e të qenurit nënë, pa baba. Një deklaratë të tillë e ka dhënë në programin e dashurisë “PërPuthen”.

Por një mendim i tillë vazhdon ende, dhe këtë e ripohon e ftuar në “Ora Verore” nén moderimin e Ronald Sharkës, i njohur si Roni.

Ajo rréfen se është e dashuruar e në fakt thekson se e dashuruar ka qenë gjithmonë dhe do jetë përgjithmonë.

Momentalisht bukuroshja Ina Kollçaku po jeton në jug të Shqipërisë, ku ka hapur një biznes të sajin në bashkëpunim me motrën e saj, në bregdet.

Roni: Vitin e kaluar ke folur për faktin e të qënurit nënë, pa baba! Vazhdon ende t’i qëndron këtij mendimi?

Ina: Po, vazhdoj ta mendoj.

Roni: Kur?

Ina: Biologjikisht jam duke e ndjerë gjithmonë e më shumë. Ta premtoj eksklùzive.

Roni: Je apo jo e dashuruar?

Ina: Unë jam gjithmonë e dashuruar.

Roni: Por me një person konkret?

Ina: Po, Ina Kollçaku është e dashuruar. Tani jetoj në jug. Do vazhdojë vera, besoj që të jem e dashuruar në lívadh.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *