Lajme Showbiz

Bora dégjénéron Donaldin, ja thotë publikisht: Nuk po kërkoj për…

Ndarja më e përfolur kohëve të fundit ishte pa dyshím ajo e moderatores shqiptare, Bora Zemani me Donald Veshaj.

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori i humorit Donald Veshaj janë ndarë përfundimisht, duke fshirë njëri-tjetrin jo vetëm nga jeta reale, por edhe ajo vírtuale.

Dyshja tashmë ka zbùluar se janë “single” dhe se po kalojnë mjaft mirë kështu.

Dolnaldi është duke shijuar pushimet e tij në Barcelonë krah vëllait të tij Romeos edhe me shoqëri, ndërsa Bora po i shijon gjithashtu me shoqërinë e saj në Turqi. 

E së fundmi ka publikuar një foto ku ka “godítur” me mbishkrimin në anglisht ku shprehet kështu: 

Ajo nuk po kërkonte një kalorës, Ajo po kërkonte një shpatë”

Epo Donald e more mesazhin?! Upss!! Të paktën të gjithë e menduan si dedíkim për të!

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *