Emocionuese! Atdheu përlotet në studio dhe i kërkon falje nënës së tij

Përgjatë një muaji program Top Arena do të jetë shoqëruesi juaj në këtë maratonë sportive të futbollit europian.

Të ftuar special, moviola, analizë e detajuar e çdo ndeshjeje, lojra të shumta, si edhe dinamikat në “Trotuarin e Natës” do të jenë pjesë e mbrëmjes suaj.

I ftuari special në Top Arena ish konkurenti i PërPuthen të sezonit të parë Atdhe Xharavina. Bukuroshi nga Gjakova që në hyrje të emisionit Top Arena u vendos në shënjestrën e mbrëmjes nga Antonela.

Ish-konkurrenti mes tjerash u pyet nëse do t’i kërkonte falje dikujt dhe kjo situatë solli emocione të shumta në studio.

“Po, do t’i kërkoj falje mamit tim, familjes time”

“E përshendes mamin dhe babin sidomos mamin se gjithë këto kohë skam pas aq përkushtim ndaj tyre se kam qene me angazhime shumë po që sot e mbrapa do i përkushtohem shumë sidomos mamit” tha Atdheu, i cili u përlot në studio.

“Je shumë i prekur nuk dua të të lëndoj më shumë, se e di që keni disa situata”, tha Antonela duke mos zbuluar se për çfarë bëhet fjalë dhe duke çtensionuar situatën me pyetjet të tjera./afterparty.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *