Lajme

Skandaloze! “Për’puthen” ka MASHTRUAR të rinjt me audicionet, asnjë nga ta nuk do të zgjidhet si konkurrent

Stafi i “Për’puthen” bashkë me një numër të madh të konkurrentëve prej javësh kanë udhëtuar në qytete të ndryshme të Shqipërisë përfshi Prishtinën dhe Tetovën.

Siç u tha nga produksioni qëllimi i këtij tour-i ishte zgjedhja e konkurrentëve të rinj për sezonin e tretë të programit dhe interesimi i të rinjëve kudo ishte tejet i madh.

Por kjo del të jetë një mashtrim, kështu të paktën sipas kryefjala, burime të të cilëve kanë thënë se asnje nga pjesëmarrësit në audicione në tour nuk do të zgjidhet si konkurrent pasi ata tashmë janë të zgjedhur.

Sipas tyre audicionet janë duke u bërë për shumë faktorë të tjerë si fitimi nga sponsorat por në asnjë mënyrë nuk perzgjidhen konkurrentë.

Rikujtojme se audicionet ne qytete mbusheshin plot e perplot me te rinj qe donin nje te ardhme ne televizion, pa e kuptuar se asgje nuk eshte reale por vetem tallje.

Pame teksa te rinjte brohorisnin dhe ndiqnin konkurrentet per nje foto, pame sesi Antonela me shoqe ruheshin me bodygard sikur te ishin ne Hollywood, me pak fjale pame çudira shqiptare.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *