Lajme

Andi më romantik se kurrë! Ish-konkurrenti ‘PërPuthen’ i bën Melisës surprizë e bukur!

Ish-protagonistët e programit “Për’puthen”, Andi dhe Melisa, prej kohësh janë duke shijuar lídhjen e tyre të dashurisë.

Pavarësisht kritikave, dyshja shihet se janë mjaft të lumtur dhe shumë të dashuríuar.

Ata janë konkurrentët e vetëm të PërPuthen që vazhdojnë të jenë çift, por edhe pse u përfolën disa herë për ndarje, i shohim bashkë vazhdimisht.Melissa confirmed the connection in her new song, see how Andi returns it  (PHOTO) - Gossip

Andi dhe Melisa nuk i ndalin dhe dedíkimet për njëri-tjetrin, ndërsa së fundmi ish-konkurrentja publikoi foto ku shihet një buqetë me trëndafila dhe një kartolinë, që ia kishte dërguar Andi.

“Andi, të dua përgjithmonë”, i shkroi Melisa atij, teksa foton e shpërndau edhe Andi, duke ia kthyer dedíkimin e dashurisë njësoj.

Andi e bëri publike lídhjen e me Melisën në videoklipin e saj, ku shkémbyen puthje pasionante.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *