Lajme

Olsa Muhameti jep lajmin: Çfarë do ndodhë me “Përputhen +40”

Që prej përfundimit të “Përputhen” rinore, “Përputhen +40” është çdo ditë në transmetim përveç së dielës.

Deri më tani në këtë program janë deklaruar dy çifte, ndërsa duket se edhe “Përputhen +40” nuk do të zgjasë gjatë.

Është vetë autorja Olsa Muhameti ajo që ka dhënë lajmin e mbylljes së programit, e cila me anë të një videoje në rrjetet sociale tregon se “Përputhen +40” do të mbyllet më 10 korrik.Mos rrini vetëm/ Do të nisë Për'Puthen 40, Olsa Muhameti në ditët e fundit  të përzgjedhjes: Nxitoni

Ajo deklaron se në program kanë filluar edhe debatet mes konkurrenteve.

“Jemi duke regjistruar “Përputhen +40”. Kanë mbetur edhe pak puntata, jo shumë, deri në datën 10 korrik jemi në transmetim dhe do shohim çiftet që do dalin nga ky program, edhe pse kanë filluar debatet edhe këtu”, deklaron ajo.

Së fundmi, ajo së bashku me konkurrent të këtij emisioni janë dukë zhvilluar audicionet e reja nëpër qytetet e Shqipërisë.Nuk do ketë më 'Përputhen Prime', Olsa tregon kur do mbarojë spektakli

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *