Month: June 2021

Iku beqaria! ‘’Doktori i mrekullive’’ martohet, publikohen pamjet nga ceremonia e veçantë

Aktori i njohur për rolin e tij të ‘’Ali Vefa’’ në serialin televiziv “Doktor i mrekullive” i ka dhënë fund beqarisë dhe ka kurorëzuar dashurinë me aktoren Ece Çeşmioğlu. Me një ceremoni mjaft speciale dhe me numër të kufizuar të…

Prej dy vitesh i martuar dhe shumë shpejt do të bëhet baba, ish-konkurrenti i “Për’puthen” plàs “bòmbën”!

I ftuar në “N’Kosovë Show”, Lulzimi, ish-konkurrenti i PërPuthen’ i martuar më një shqiptare lindur e rritur në Norvegji. Moderatori i programit e pyet disa herë nëse Lulzimi ishte treguar i sinqertë apo jo dhe ky i fundit pohonte që…

Reperi i njohur mbulon shpenzimet e funeralit të 20-vjeçarit që u vrà në Velipojë

Një ngjàrje e réndë është regjistruar në Velipojë në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele. Pas një shérri bànal për ndàrjen e rërës dhe shezlongeve në plazh, 4 persona mbetën të vràrë dhe 2 të tjerë të…

U kàpën në MAT në jug, Tea zbùlon të vërtetën e lídhjes me Fationin!

I kapën MAT në jug, Tea Trifoni zbùlon të vërtetën e lidhjes me Fation Kuqarin! Një pjesë e konkurrentëve të sezonit të dytë edhe pas përfundimit të “PërPuthen” kanë mbajtur miqësitë. E disa prej tyre janë bërë koleg e miq…

“Ka qejf më shumë brunet”, Sara pranon ndàrjen me Atdheun: Nëse do e gjeja në tràdhti…

E ftuar në ‘Top Arena’, Sara Malaj habit me deklaratë e saja në lidhje me temën e daljes çift nga programi me Atdheun. Sara, përballë Antonelës, në këndin e Antonelës, e cila më shumë po duket si një takim 4-minutësh…

Olsa Muhameti jep lajmin: Çfarë do ndodhë me “Përputhen +40”

Që prej përfundimit të “Përputhen” rinore, “Përputhen +40” është çdo ditë në transmetim përveç së dielës. Deri më tani në këtë program janë deklaruar dy çifte, ndërsa duket se edhe “Përputhen +40” nuk do të zgjasë gjatë. Është vetë autorja…

Aristela zemërthýer apo e lumtur? Debàti për djemtë: Dukeshin, por…

Përse Aristela Leka doli e vetme nga programi ‘Përputhen’? Në intervistën për ‘Abc e Pasdites’ me moderatorin Ermal Peçi, ajo nënvizoi se ata nuk ishin burra. Me kë e ka? “Dola vetëm, nuk ishin burra. Kështu dukeshin nga larg, por…

Çfarë e ke Sindin? Arsimi i ‘PërPuthen’ habit me përgjigjen e tij (FOTO)

Arsimi, ndër ish konkurentët e “PërPuthen” i cili hyri pak muaj pas publikimit të programit dhe që la në mes emisionin për të dalë i lídhur me Ana Lleshin, lídhje kjo e cila nuk zgjati shumë jashtë programit. Arsimi ashtu…

Bora Zemani probleme me polícinë? (VIDEO)

Mbrëmjen e kaluar stafi i “PërPuthen On Tour” ka zbarkuar në Ulqin. Si në çdo udhëtim të bërë deri më tani, videot dhe fotot përgjatë gjithë rrugës nuk kishin të mbaruar. Po ashtu edhe mbrëmjen e kaluar,ku moderatorja e programit…

Ish-konkurenti i “PërPuthen” nxjerr nùdo të dashurën e tij (VIDEO)

Prej disa ditësh ish-konkurrenti i “Për’Puthen”, Arjon Luli, ndodhet me pushime me të dashurën e tij, Serena Sulo. Që të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, ku publikojnë foto e video mjaft pròvòkuese. E kështu ka ndodhur edhe një…