Lajme Showbiz

EKSKLUZIVE/ Luljetës së ‘PërPuthen+40’ “i ndizet llampa”, zhvíshet në mes të autobusit (VIDEO)

‘PërPuthen’ është një nga emisionet më të ndjékur në Shqipëri dhe personazhet aty brenda janë bërë shumë të njohur për publikun.

Sëfundmi, të shtunave, trànsmetohet edhe ‘Për’Puthen+40’, ku protagonistet gjejnë dashurinë e tyre, por mosha është mbi 40 vjeç.

Një nga konkurrentet që bëri edhe më shumë bujë në program është Luljeta nga Fieri, e cila nuk njihte komplekse për mënyrën e të folurit, aq sa u shpreh se do e gjente burrin kur t’i ndizej llampa.VIDEO 'Çmendet' Luljeta e 'Përputhen' zh - Syri | Lajmi i fundit

Luljeta e Perputhen +40 dalloi për tipin e saj moskokëçarës qe me futjen e saj ne emision. Por duket se bëmat për te nuk paskan fund.

Mirëpo, duket se Luljeta nuk paska komplekse as me veprimet e saj. Sëfundmi  JOQ ALBANIA ka publikuar një video, ku Luljeta zhvíshet brenda një autobusi.

Ajo shihet teksa heq bluzen edhe pse autobuzi është i tejmbushur. Gratë që janë në autobus qeshin me të madhe dhe i bëjnë thirrje shoferit mos të kthejnë kokën.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *