Lajme Showbiz

Andi nuk ndalet së flirtuari me Diona Fona, Jasmina nuk duron dot dhe…(FOTO)

Konkurrenti i “Për’Puthen”, Andi Artani, është shfaqur së fundmi si protàgonist në klipin e ri të këngëtares Diona Fona.

Projekti i saj quhet “Sheqer” dhe pikërisht për sheqerin ka pasur përplàsje të shumta në emision mes Jasminës dhe Andit.

Jasmina ka shfaqur skéna xhélozie për Andin dhe këngëtaren dhe thùmbat e saj kanë qenë të shumtë.

Madje, Jasmina s’duron dot as komentet e Andit për Dionën, komente të cilat i duken si flirtim nga ana e konkurrentit.

“Tik tik tik si dinamit”- shkroi Andi krahas një postimi të këngëtares, ndërsa nuk vonoi reagimi i Jasminës.

“Le nam”- i është përgjigjur ajo komentit të Andit, duke e treguar hapur xhélozinë e saj.

Jasmina dhe Andi kanë qenë prej javësh të tëra një ndër çiftet më të komentuar të këtij edicioni të dytë të “Për’Puthen”.

Ata rrémbyen vëmendjen e publikun që me takimin e tyre të parë, ku shfaqën afrimitet të madh me njëri-tjetrin.

Më tej, Jasmina befasoi me vendimin e paprítur në “Për’Puthen Prime”, teksa u çua dhe i dhuroi Andit një puthje në buzë në mes të studios.

Jasmina u pa shumë e emocíonuar pas puthjes me Andin dhe gjithashtu i konfirmoi Arjanit se kishte përjetuar aq shumë emocíone, sa kishte nisur të drídhej prej tyre.

Ajo e ka pranuar që prej fillimit tërhéqjen për Andin dhe duket se ky pëlqim po i kthehet në ndjénjë më të fortë.

Për t’i vërtetuar Jasminës se është serioz në njohjen me të, Andi deklaroi më herët që është vetëm për Jasminën në emision, ndërsa të njëjtën gjë bëri disa ditë më parë edhe Jasmina.Andi publikon fotot e nxehta me këngëtaren, ndjekësit i dalin në mbrojtje Jasminës

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *