Month: April 2021

Elgit Doda revòltohet me konkurrentët e “Për’puthen” dhe ka një kërkesë për kryeministrin

Shumë personazhe të “Për’Puthen” e kanë përdorur famën e tyre për t’u përfshírë në tregun muzikor. Pavarësisht nëse kanë apo jo talent për këndim, shumë prej tyre kanë publikuar të paktën një këngë deri më tani. Madje duket sikur e…

Konkurrentët e bëjnë rrugë këngën! Këtë herë këngëtar bëhen dy nga ‘PërPuthen +40’ (VIDEO)

PërPuthen është padiskutim emisioni me i ndjékur në shqiptari. Ky realiy show ka arritur të thýejë të gjitha rekordet e shikueshmërisë duke arritur miliona klikime në YouTube dhe duke u bërë víral nëpër rrjete sociale. Gjithashtu një fakt interesant është…

Pasi u zínë e u grínë, tre musketjeret e “Për’Puthen” bëhen sërish bashkë

Emisioni “Për’Puthen” është aktualisht reallity show me shikueshmërinë më të lartë nga publiku shqiptar por jo vetëm. Duke qenë se emisioni ka në fokus dashurinë, krijohen shumë konflíkte dhe zénka midis konkurrentëve. Ajo që tràzoi ujërat në “Për’Puthen” ishte konkurrentja…

Stresi i del kundër atyre që kërkojnë dorëheqjen e Bashës: Ta harroni…

Reperi Arkimed Lushaj i njohur me ‘nofkën’ Stresi ka qënë përherë një mbështetës i Partisë Demokratike. Pas fitores së thellë të Partisë Socialiste për herë të tretë, shumë mbéshtetés së Partisë Demokratike kanë kërkuar largimin e kreut të kësaj partie,…

Konfirmohet lidhja e Melisës me Andin, publikohet video ku shihen duke u puthur në klip

Po, ndodhi ajo që të gjithë po prísním prej kohësh: Melisa dhe Andi kanë konfirmuar më në fund lídhjen e tyre. Sigurisht, gjetën mënyrën më të mirë për ta treguar: Videoklipin e ri të Melisës! Kënga e re e ish-konkùrrentes…

Will Gibbs’ Next Move End His Career at ‘NCIS’? (VIDEO)

Is (Mark Harmon) looking down a new career path on NCIS? He may have to, considering it doesn’t sound like he’s going to be doing anything to get back in the féderal agency’s good graces in the next episode. Since…

Berati publikon foton nga fëmijëria dhe tregon detaje për filmin…(FOTO)

Pas daljes nga “Për’Puthen’, Bearti ka qenë një nga djemtë më aktiv në rrjete sociale. Lídhja e tij e fshéhtë me Tean dhe më pas ndarja e paprítur, e vendosi Beartin në qendër të vëmendjes mediatike. Ndonëse është shprehur se…

“Ti fitove” Me fotot intime, Andi dhe Jasmina i japin fund mosmarrëveshjeve

Jasmina dhe Andi kanë qenë prej javësh të tëra një ndër çiftet më të komentuar të këtij edicioni të dytë të “Për’Puthen”. Ata rrémbyen vëmendjen e publikun që me takimin e tyre të parë, ku shfaqën afrimitet të madh me…

Këta do të jenë 140 deputetët e rinj të dalë nga zgjedhjet e 25 prillit (EMRA)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka zyrtarizuar tashmë listën finale të 140 deputetëve të rinj të Kuvendit të Shqipërisë. 140 emrat e rinj, mes tyre figura të njohura por edhe shumë të rinj, do të ulen në karriget e Kuvendit në…

E pabesueshme! Ja dy socialistët e njohur që dalin nga lista e fituesve në Tiranë

Ervin Bushati dhe Fidel Ylli me shumë gjasa nuk do të jenë deputetë pas zgjedhjeve të 25 prillit. Mandati i tyre i kalon Fatmir Xhafajt dhe Orlando Rakipit. Sipas renditjes, në bazë të votave të fituara, së kandidatëve për deputetë…