Fansat i hídhen të gjithë Atdheut: Trego të vërteten ke puthur edhe Borën…

Atdhe Xharavina duket se është larguar përfundimisht nga Për’puthen dhe këtë e vërtetoi në një farë mënyre më një status të postuar në instagram.

Ai është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të disa kércénimeve dhe sùlmeve, ndërsa është përfshírë gjithashtu edhe në një debat me Antonelën.

Ndërkohë në një postim të tij të fundit në instagram ai ka pòzuar pranë Borës ndërsa krahas fotos shkruan: “Me të bukurën Borë”

Kaq ka dashur që të shpérthéjnë komentet e ndryshme nga fansat e tyre. Por ndjékësve nuk ju shpëtojnë asnjëherë komentet që vërtetë tërhéqin vëmendjen.

Shumë prej komenteve i sulen duke aluduar sikur ka puthur edhe Borën, normalisht që këto komente bazohen nga e shkuara e Atdheut, i cili ka qenë i vetmi nga djemtë që ka guxuar më shumë për puthjet në buzë.

A thua e ke puthur dhe Borën?! -i shkruan dikush, një pyetje kjo që i bëhet nga disa komentues.

Kujtojmë se Atdheu ka surprizuar moderatoren, Bora Zemanin kur ajo kishte ditëindjen.

Ai i dhuroi Borës një tufë me lule, për faktin se ajo ka patur edhe ditëlindjen, ndërsa në pusulle i kishte lënë edhe një mesazh të bukur.

“Urime ditëlindjen moderatorja më e bukur në Shqipëri”, kishte shkruar ai. 640-0-5ffc8a20447c3-1-1.png

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *