Latest post

Kjo nuk pritej! Fifi jep puthjen e parë në buzë, por JO me Granitin! (VIDEO)

Graniti dhe Fifi janë komentuar shumë si çift, sikur mes tyre ka diçka më shumë sesa një shoqëri, kjo nga afrimiteti i treguar nga të dy, por sidomos nga Fifi e cila e pranoi publikisht se ndjen diçka për Granitin….

Puthja mes Borës dhe Donaldit përfshin emocionalisht emra të njohur të showbizit shqiptar! (FOTO)

Bora Zemani ditën e djeshme u bë pjesë e Big Brother Vip ku u fut për t’i bërë një befàsi shoqes së saj Semit. Por befasia ndodhi pas takimit të saj me Donaldin ku puthja e shumëpritur dhe e brohoritur…

Inzaghi para derbi ndaj Juventusit: Është mirë kur Allegri na sheh favorit për titull, Interi dëshiron të jetë protagonistë

Trajneri i Interit, Simone Inzaghi, përgatitet për ndeshjen e tij të parë Derby d’Italia kundër Juventusit dhe tha se është bukur të dëgjosh Massimiliano Allegrin teksa thotë se Nerazzurrët janë favoritë për të fituar Scudetton. Inzaghi zëvendësoi Antonio Conten përpara…

Tea ndahet nga i dashuri, ish-konkurrentja habit me deklaratën për shkaqet! (VIDEO)

Tea Trifoni vazhdon të qëndrojë në qendër të vëmendjes edhe muaj pas daljes nga programi. E angàzhuàr së fundmi si prezantuese në ‘Goca dhe Gra’, ish-konkurrentja habíti mne deklaratën e saj. Ditën e djeshme në emisionin ku e moderon dhe…

“Opinionist në Big Brother”? Telefonata e nxjérr Mevlanin zbùluar, nxjerr mlléfin dhe urréjtjen ndàj…

Këto ditë, ish-konkurrenti i programit të dashurisë “Për’Puthen 2” ishte pjesë e një emisioni radiofonik “Ndryshe” ku u surprizua nga oferta që i erdhi me anë të një telefonate. Duke qenë se Arbër Hajdari, opinionisti i Big Brother VIP të…

Atdheu flet për vajzën që i pëlqen nga Për’Puthen këtë sezon! (VIDEO)

I ftuar në “Breaking”, ish-konkurrenti i programit të dashurisë të sezonit të kaluar “Për’Puthen” flet për preferencat e tij në këtë sezon të ri të këtij formati dhe jo vetëm kaq. Ai rréfen se në fillim nuk e ka ndjékur…

“Ta plàs mikrofonin në kokë”! Pamjet e patrànsmétuara, çfarë ndodhi mes Brunos dhe Hysenit në prapaskénë

Një debàt i àshpér ka ndodhur mes Hysenit dhe Brunos gjatë publicitetit të puntatës të ditës së hënë. Pasi Bruno tha se Mikela ka qenë e vetmja që i ka folur se nuk ka qenë mirë, ndërhyri Alvisa duke i…

FOTO/ Atdheu ironizon Borën dhe Donaldin! Publikon videon e papritur, por pendohet dhe e fshin

Në të gjitha mënyrat e sidomos përmes llogarisë së tij në rrjete sociale, Atdhe Xharavina ka mohuar faktin se ndjen dicka për moderatoren e Për’Puthen Bora Zemani. Por veprimet e tij shpesh thonë të kundërtën e sidomos nëpër intervista LIVE,…

Sot do te ketë 5 eliminime nga “Per’Puthen”! Ja kush pritet të largohet (FOTO)

Ketë sezon duket se është bere rregull se asnjë nga konkurrentet pasiv nuk do te ketë me vend ne program, por do te përjashtòhen për te patur kashtu hyrje te reja qe do te shkàktojnë debàte dhe situata te ndryshme….

Donaldi shokon publikun: Kam vendosur që të jem vetëm…(VIDEO)

Big Brother Albania Vip, reality shoë më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Mbrëmja e sotme në spektaklin e madh të “Big Brother VIP” u shoqërua me plot surpríza…